0903 844 143 | jpkomplet@jpkomplet.sk
homelink
Doprava a montáž tovaru po celej SR
Široký sortiment tovaru skladom na predajni
Stavby na kľúč, Prestavby rodinných domov

Vonkajšie Hliníkové Žalúzie

 

 

Chcete mať maximálnu kontrolu nad slnečnými lúčmi a zároveň elegantne dotvoriť vzhľad vašej fasády? Vonkajšie hliníkové žalúzie sú najúčinnejším prostriedkom pri regulácii slnečných lúčov vstupujúcich do miestnosti. Ich najväčšou výhodou v porovnaní s roletami je fakt, že hliníkové lamely môžu byť nastavené tak, aby do interiéru vždy prepúšťali len ideálnu svetelnú hladinu. Nikdy nie veľa a nikdy nie málo. Vonkajšie žalúzie sú v dnešnej dobe najpopulárnejším vonkajším tienením.

 

Predokenná vonkajšia žalúzia vytvára optimálne prostredie z pohľadu svetelných a tepelných podmienok. Šetrí náklady na klimatizáciu a vytvára príjemnú klímu interiéru. Vonkajšie žalúzie účinne chránia interiér vášho bytu pred horúčavou a ponúkajú vám možnosť regulovať množstvo slnečných lúčov, ktoré dopadajú do izby. Pokiaľ lamely nastavíte správne, zabránite vstupu slnku aj horúčavy, ale zároveň budete priestor vetrať. Vonkajšie žalúzie tiež ochránia vaše súkromie a zvyšujú bezpečnosť domu. Skrz hliníkové lišty vonkajších žalúzií sa hneď tak nikto nedostane. Vedľa tieniace a bezpečnostné funkcie dotvárajú vonkajšie žalúzie vzhľad vášho domu. Dostupné sú v mnohých farbách.

MONTÁŽ

Vonkajšie žalúzie možno osadiť do hotovej stavby, alebo do predpripraveného stavebného otvoru. V prvom prípade treba počítať so znížením svetlosti otvoru o výšku nábalu vytiahnutých lamiel. Obvykle sa nábal lamiel prekrýva krycím plechom, ktorý žalúziu chráni a zároveň ukrýva montážne prvky. Farbu krycieho plechu je možné zvoliť tak, aby korešpondovala s farbou budovy.

Ak plánujte osadenie vonkajších žalúzií už vo fáze projektovej prípravy stavby, je výhodné využiť špeciálne zateplené boxy a zatepľovací polystyrén s U profilom, ktorý uľahčuje montáž žalúzií a zabraňuje vzniku nežiadúcich tepelných mostov.

 

Cenovú ponuku Vám vypracujeme podľa vašich požiadaviek ( Rozmery otvoru - šírka x výška, typ , farba, ovládanie), taktiež aj doplnky (sieťky, vypínač, diaľkové ovládanie a pod.) aj služby ( Doprava, montáž, demontáž starých roliet). Požiadavky posielajte na emailovú schránku - david@jpkomplet.sk