0903 844 143 | jpkomplet@jpkomplet.sk
homelink
Doprava a montáž tovaru po celej SR
Široký sortiment tovaru skladom na predajni
Stavby na kľúč, Prestavby rodinných domov

VONKAJŠIE ROLETY

 

ukážka_3.jpg

Rolety  môžu byť pripevnené v ľubovoľnom okamihu, pretože sa montujú na vonkajší rám okna. Veľký výber bubnov, profilov, a ich farbieb budú uspokojí vaše estetické očakávania. Môžeme ponúknuť vynikajúcu kvalitu ovládanú manuláne alebo motoricky, ktoré bude poskytovať pohodlie. Hliníkové brnenie roliet sú dostupné v rôznych veľkostiach a farebných prevedeniach.
Naše vonkajšie rolety dokonale izolujú teplo, sú prekážkou pre votrelca, a pozatiahnutí okna je miestnosť dobre chránená pred nadmerným slnečným žiarením a teplom. Vo všetkých našich systémov, vonkajšiích roliet sú tiež verzie s integrovanou sieťkou v bubne, čo oceníte  najmä v lete, pred dotieravým hmyzom. Všetky typy roliet ktoré ponúkame sú z celohliníkovej konštruckie zateplené polyrueatánom, pri vybraných typoch bubnov sú aj bubny zateplené hmotou EPS. Vonkajšie hliníkové rolety patria medzi TOP tieniacu techniku z pohľadu tepelnej aj svetelnej izolácie.

 rolety_farba.jpg


Cenovú ponuku Vám vypracujeme podľa vašich požiadaviek ( Rozmery otvoru - šírka x výška, typ , farba, ovládanie), taktiež aj doplnky (sieťky, vypínač, diaľkové ovládanie a pod.) aj služby ( Doprava, montáž, demontáž starých roliet). Požiadavky posielajte na emailovú schránku - david@jpkomplet.sk