0903 844 143 | jpkomplet@jpkomplet.sk
homelink
Doprava a montáž tovaru po celej SR
Široký sortiment tovaru skladom na predajni
Stavby na kľúč, Prestavby rodinných domov

Garážové brány

 SPÁJAME VÁŠNE - Európska kvalita a Nemecká dokonalosť !

ukážka_2.jpg

Každý dom je iný a iné sú aj nároky jeho obyvateľov, každý však potrebuje riešenia, ktoré zaručujú spoľahlivosť a bezpečnosť a vysoký komfort používania.

Pre zaistenie úplnej bezpečnosti vašej rodiny sú naše brány vybavebé ochranou prosti následku prasknutia pružín a oceľovými lankami so zvýšenou pevnosťou. Konštrukcia panelov znemožňuje privretie prstov počas pohybu brány. Automatické brány sú vybavené vypínačmi proti preťaženiu, ktoré zastavia činnosť brány v prípade stretu s osobou alebo predmetom. Fotobunky montované na želanie zákazníka zastavia zatváranie brány, ak pod ňu vbehne dieťa alebo zviera.

Ak by bol Váš dom zabezpečený pred zlodejmi, sú naše brány vybavené zatláčacím blokovacím mechanizmom, ktorý bránu chráni pred nadvihnutím zvonku. Na ručne obsluhovaných bránach používame zámok so západkou obsluhovaný z obydvoch strán a zamykaním na kľuč.
Garážové rolovacie brány svojim jednoduchým a estetickým vzhľadným prevedením sú vhodné do každej garáže. Svojím konštrukčným a technickým riešením nezaberajú vo vnútri garáže takmer žiadny priestor. Je ich možné nainštalovať bez stavebných úprav do už postavenej garáže. Ovládanie navíjacou pružinou alebo elektropohonom. Rolovacie brány je nutné podľa EN ČSN12453 osadiť protipádovou brzdou!

 

  • Konštrukcia segmentov chrániaca pred privretím prstov
  • Vysoká úroveň tepelnej izolácie
  • Vysoká úroveň zvukovej izolácie
  • Vypínače proti preťaženiu zastavajúce zatváranie brány
  • Zatláčací blokovací mechanizmus- chráni pred otvroením z vonku

 

 Cenovú ponuku Vám vypracujeme podľa vašich požiadaviek ( Rozmery otvoru - šírka x výška, typ , farba, ovládanie), taktiež aj doplnky (servisný vchod, prísvetlíky a pod.) aj služby ( Doprava, montáž, demontáž starej brány). Požiadavky posielajte na emailovú schránku - david@jpkomplet.sk